Wyniki VIII Powiatowego Konkursu Informatyczno-Plastycznego „E-Kartka Bożonarodzeniowa 2018”

  • Post author:

Dnia 20-22 listopada 2018 r. w Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Kaliszu odbyło się rozstrzygnięcie VIII Powiatowego Konkursu Informatyczno-Plastycznego  „E-Kartka Bożonarodzeniowa 2018” zorganizowanego przez: Elżbietę Marchwacką – doradcę metodycznego w zakresie informatyki  i  Ewę Kowalczyk –  Wiśniewską –doradcę metodycznego w zakresie plastyki pod patronatem Starostwa Powiatowego  w Kaliszu, Wójta Gminy Szczytniki i Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Kaliszu.

Jury konkursu nagrodziło prace następujących uczniów:

Kategoria szkoła podstawowa uczniowie z niepełnosprawnością intelektualną:

  1. Oliwia Kołodziejczyk, klasa IV – Zespół Szkół. Szkoła Podstawowa w Brzezinach, nauczyciel – Edyta Łuczak (KOD OK10)
  2. Dawid Kolenda, klasa V – Szkoła Podstawowa Specjalna nr 19, nauczyciel – Marcin Jaroszkiewicz (KOD DK19)
  3. Patryk Majewski, klasa IV – Szkoła Podstawowa w Ciepielewie, nauczyciel – Aneta Miklas (KOD PM13)
  4. Krystian Tomczak, klasa VIII – Szkoła Podstawowa w Morawinie, nauczyciel – Barbara Heitzman (KOD KT14)

Kategoria szkoła podstawowa klasy  I-III

  1. Wiktor Perskawiec, klasa II – Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Moskurni, nauczyciel – Magdalena Skowron (KOD WP06)
  2. Kalina Domaracka, klasa I – Szkoła Podstawowa w Cekowie-Kolonii, nauczyciel – Aldona Marciniak (KOD KD13)
  3. Aniela Bartosz, klasa II –  Szkoła Podstawowa nr 21 w Szczypiornie,  nauczyciel – Joanna Marucha (KOD AB05)

Kategoria szkoła podstawowa klasy  IV-VI

  1. Gabriela Ekiert,  klasa V – Szkoła Podstawowa  im. Józefa Wybickiego w Liskowie, nauczyciel – Mirosława Lipińska (KOD GE44)
  2. Oliwia Nawrocka,  klasa V – Szkoła Podstawowa w Rajsku,  nauczyciel – Honorata Wolniaczyk (KOD ON14)
  3. Szymon Miklas, klasa V – Szkoła Podstawowa w Ciepielewie ,  nauczyciel – Aneta Miklas (KOD SM12)

Kategoria gimnazjum i ponadgimnazjalneuczniowie z niepełnosprawnością intelektualną:

  1. Marcelina Karolak, klasa III p-gim – Szkoła Przysposabiająca do Pracy przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym Nr 1 w Kaliszu, nauczyciel – Małgorzata Kędzierska (KOD MK3C)
  2. Krzysztof Jańczak, klasa III p-gim –  Szkoła Przysposabiająca do Pracy przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym Nr 1 w Kaliszu, nauczyciel – Małgorzata Kędzierska (KOD KJ3C)
  3. Jakub Gałązka, klasa III gim – Szkoła Podstawowa im. Wincentego Pola z oddziałami gimnazjalnymi w Stawiszynie, nauczyciel – Przemysław Jarzębski  (KOD JG18)

Kategoria Gimnazjum klasy I-III

  1. Nikola Tułacz, klasa VII – Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Chełmcach, nauczyciel – Natasza Paszkowiak-Kopeć (KOD NTU7)
  2. Weronika Rosińska, klasa VIII – Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Chełmcach, nauczyciel – Natasza Paszkowiak-Kopeć (KOD WRO8)
  3. Izabella Skała, klasa VIII – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dzierzbinie – Kolonii – Mirosław Dymkowski (KOD IS33)

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszym konkursem i zgłoszenie znakomitych prac, laureatom serdecznie gratulujemy. Autorów nagrodzonych prac wraz z opiekunami zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród w sobotę 1 grudnia 2018 na godzinę 16.00 do Hali Widowiskowo-Sportowej w Liskowie. Wręczenie nagród odbędzie się podczas XVI Świątecznego Spotkania z Tradycją.

Załączniki:

Prezentacja zwycięskich prac