Kierownik Pracowni Doradztwa oraz Sieci Współpracy i Samokształcenia

Sylwia Melka
e-mail: sylwia.melka@odn.kalisz.pl
telefon: 887 081 852

Doradcy Metodyczni

Pokój 25 • tel. 887 081 835

Imię i nazwisko Przedmiot Dyżur/kontakt Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Kaliszu, sala nr 25, tel. 887 081 835 Obszar działania
Hieronim Duczmal   język polski poniedziałek  11.00-14.00 
hieronim.duczmal@odn.kalisz.pl  
powiat ostrowski   
powiat krotoszyński 
Joanna Frontczak  język polski jako obcy poniedziałek  11.00-14.00 
joanna.frontczak@odn.kalisz.pl
południowa Wielkopolska
dr Rafał Jakubowski   fizyka poniedziałek 11.00-14.00 
rafal.jakubowski@odn.kalisz.pl
południowa Wielkopolska
Joanna Kostrzewa język polski poniedziałek 11.00-14.00 
joanna.kostrzewa@odn.kalisz.pl
powiat jarociński
powiat ostrzeszowski
powiat kępiński
Małgorzata Kraszkiewicz   edukacja wczesnoszkolna poniedziałek 12.00-13.00 
mada135@wp.pl
powiat kaliski
Joanna Kubisiak   język angielski poniedziałek  12.00-15.00  
joanna.kubisiak@odn.kalisz.pl
południowa Wielkopolska
dr Maciej Michalski   język polski poniedziałek 12.00-15.00 
maciej.michalski@odn.kalisz.pl
m. Kalisz
powiat kaliski
powiat pleszewski
dr s. Natalia Musidlak   religia poniedziałek 12.00-15.00 
natalia.musidlak@odn.kalisz.pl
południowa Wielkopolska
Maria Patacz     matematyka poniedziałek 11.30-14.30 
maria.patacz@odn.kalisz.pl 
powiat jarociński
powiat ostrzeszowski
powiat kępiński
Monika Płonka   biblioteka szkolna poniedziałek 11.30-14.30 
monika.plonka@odn.kalisz.pl
południowa Wielkopolska
Jolanta Podziemska   matematyka poniedziałek  11.30-14.30 
jolanta.podziemska@odn.kalisz.pl 
m. Kalisz
powiat kaliski
powiat krotoszyński
powiat ostrowski
powiat pleszewski

Skip to content