Wyniki Konkursu Informatyczno-Plastycznego „E-Kartka Wielkanocna 2017”

  • Post author:

W dniach 3-5 kwietnia 2017 r. odbyło się rozstrzygnięcie Konkursu Informatyczno-Plastycznego „E-Kartka Wielkanocna 2017” po patronatem Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Kaliszu. 

Konkurs był skierowany do:

  • uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z powiatu kaliskiego i miasta Kalisza,
  • uczniów szkół i placówek specjalnych każdego typu z województwa wielkopolskiego oraz uczniów mających orzeczenia z klas integracyjnych ze specyficznymi trudnościami w nauce, uczniów nauczania indywidualnego ze specyficznymi trudnościami w nauce oraz uczniów posiadający orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego.

Jury konkursu nagrodziło prace następujących uczniów:

Kategoria szkoła podstawowa klasy I-III

  1. Justyna Ciesielska, klasa II, Zespół Szkół w Tłokini Wielkiej, nauczyciel – Renata Szlenkier
  2. Kacper Ole, klasa III, Szkoła Podstawowa w Goliszewie, nauczyciel – Beata Przygodzka
  3. Julia Starońska, klasa III, Szkoła Podstawowa w Rajsku, nauczyciel – Honorata Wolniaczyk

Kategoria szkoła podstawowa klasy IV-VI

  1. Klaudia Wiśniewska, klasa V, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kościelcu, nauczyciel – Piotr Świerblewski
  2. Aleksandra Stempniak, klasa VI, Szkoła Podstawowa Nr 22 w Kaliszu, nauczyciel – Ilona Kurek
  3. Agnieszka Przepiórka, klasa VI, Zespół Szkół w Chełmcach, nauczyciel – Natasza Paszkowiak-Kopeć

Kategoria Gimnazjum klasy I-III

  1. Martyna Anyszewska, klasa I, Gimnazjum w Rajsku, nauczyciel – Małgorzata Maciaszek
  2. Julia Michalak, klasa III, Zespół Szkół w Szczytnikach, nauczyciel – Elżbieta Maciaszek
  3. Paulina Wlaźlak, klasa II, Zespół Szkół w Russowie, nauczyciel – Magdalena Jaroma

Kategoria szkoła podstawowa uczniowie z niepełnosprawnością intelektualną:

  1. Antoni Lorenc, klasa V, Zespół Szkół w Sobótce, nauczyciel – Renata Szymczak
  2. Gabriela Grzybowska, klasa II, Szkoła Podstawowa w Skarszewie, nauczyciel – Sylwia Sobczyk
  3. Maciej Orpiszak, klasa V, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Konarzewie, nauczyciel – Daria Drygas

Kategoria gimnazjum i ponadgimnazjalne uczniowie z niepełnosprawnością intelektualną:

  1. Jakub Gałązka, klasa i gim, Zespól Szkół w Stawiszynie, nauczyciel – Joanna Zawodnia-Idziak
  2. Nicola Szulc, klasa II p-gim, Szkoła Przysposabiająca do Pracy przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym Nr 1 , nauczyciel – Małgorzata Kędzierska
  3. Zuzanna Jeżak, klasa i gim, Zespołu Szkół w Russowie, nauczyciel – Magdalena Jaroma

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszym konkursem i zgłoszenie znakomitych prac, laureatom serdecznie gratulujemy. Autorów nagrodzonych prac wraz z opiekunami zapraszamy na uroczyste wręczenie dyplomów i nagród w poniedziałek 10 kwietnia 2017 roku o godz. 1300 w  Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Kaliszu sala 20.

Nagrodzone prace