Nagrodzeni i wyróżnieni w konkursie literackim „Jeszcze Polska nie zginęła, kiedy my piszemy”

Prezentujemy nazwiska nagrodzonych i wyróżnionych uczniów w konkursie literackim „Jeszcze Polska nie zginęła, kiedy my piszemy”. Uroczyste wręczenie nagród i dyplomów (w tym informacja o przyznanych miejscach) odbędzie się 2 czerwca 2017 roku o godzinie od 10.00 w Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy koło Jarocina podczas konferencji. Zapraszamy uczniów wraz z opiekunami. Opiekunów (nauczycieli) obowiązuje rejestracja w ISOS, która zostanie uruchomiona 10 maja (nauczyciele otrzymają zaświadczenie o udziale w konferencji).

Nagrodzeni i wyróżnieni w konkursie literackim

Jury w składzie dr Małgorzata Juda-Mieloch (przewodnicząca), dr Beata Udzik, mgr Hieronim Duczmal po przeczytaniu 142 prac uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i prac uczniów ponadgimnazjalnych postanowiło nagrodzić i wyróżnić następujących uczniów:

1. Kategoria klas IV-IV szkół podstawowych

  • Magda Bartczak ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Kaliszu (opiekun: Magdalena Trzęsała)
  • Zuzanna Chowańska ze Szkoły Podstawowej im. Mariana Falskiego w Kraszewicach (opiekun: Małgorzata Warszawska)
  • Lidia Kaniewska ze Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Rokietnicy (opiekun: Hanna Szczepkowska)
  • Kółko Literackie „Siódemeczki”: Natalia Pokrywa, Mikołaj Małecki, Faustyna Blandzi, Tobiasz Gosławski, Karol Kasperek ze Szkoły Podstawowej nr 7 im. Generała Józefa Bema w Ostrowie Wielkopolskim (opiekun: Grażyna Krolek)
  • Michał Sołtysiak ze Szkoły Podstawowe im. Marii Dąbrowskiej w Russowie (opiekun: Aleksandra Kaleta)
  • Natalia Wyprzał ze Szkoły Podstawowej im. Kompanii Wilkowskiej Powstańców Wielkopolskich w Wilkowie Polskim (opiekun: Hanna Czapla)

2. Kategoria gimnazjów

  • Mikołaj Hofmański z Publicznego Gimnazjum Sióstr Salezjanek im. Św. Jana Bosko w Ostrowie Wielkopolskim (opiekun: Magdalena Marcinkiewicz)
  • Witold Kędziora z Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Luboniu (opiekun: Alicja Szal)
  • Natalia Nowacka z Publicznego Gimnazjum Sióstr Salezjanek im. Św. Jana Bosko w Ostrowie Wielkopolskim (opiekun: Magdalena Marcinkiewicz)
  • Marta Walenciak z Zespołu Szkół w Kąkolewie (opiekun: Martyna Sowińska)
  • Mikołaj Winiecki z Publicznego Gimnazjum Sióstr Salezjanek im. Św. Jana Bosko w Ostrowie Wielkopolskim (opiekun: Magdalena Marcinkiewicz)
  • Michał Zięciak z Gimnazjum nr 1 im. Ks. Stanisława Konarskiego w Jarocinie (opiekun: Alina Dziadek)

3. Kategoria szkół ponadgimnazjalnych

  • Klaudia Bruździńska z Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Poznaniu (opiekun: Aleksandra Ślonzak)
  • Dawid Czernicki z Zespołu Szkół Mechanicznych im. Komisji Edukacji Narodowej w Poznaniu (opiekun: Agnieszka Bogacka)
  • Grzegorz Matecki z Zespołu Szkół Mechanicznych im. Komisji Edukacji Narodowej w Poznaniu (opiekun: Agnieszka Bogacka)
  • Dominik Wróblewski z Zespołu Szkół Rolniczych w Turku (opiekun: Andrzej Szewczyk)
Close Menu