Sieci

Sieci współpracy i samokształcenia

dla nauczycieli, dyrektorów szkół i placówek oświatowych

Lp. Nazwa sieci Symbol w ISOS Nazwisko koordynatora Obszar działań
1 Nauczyciele wychowania przedszkolnego SWS/01/01 Danuta Grzanka
danuta.grzanka@odn.kalisz.pl
południowa Wielkopolska
2 Nauczyciele wychowania przedszkolnego Miasta i Gminy Jarocin SWS/02/01 Beata Włoch
beatawloch@poczta.onet.pl
miasto i gmina Jarocin
3 Edukacja wczesnoszkolna SWS/03/01 Małgorzata Kraszkiewicz
mada135@wp.pl
powiat kaliski
4 Lektury w zreformowanej szkole podstawowej SWS/04/01 Małgorzata Juda-Mieloch
malgorzata.judamieloch@odn.kalisz.pl
południowa Wielkopolska
5 Poloniści powiatu jarocińskiego SWS/05/01 Beata Udzik
b_udzik@poczta.fm
powiat jarociński
szkoły ponadgimnazjalne
6 Humaniści z gminy Przygodzice SWS/06/01 Hieronim Duczmal
hduczmal@wp.pl
gmina Przygodzice
7 Warsztaty teatralne w pracy nauczyciela SWS/07/01 Danuta Grzanka
danuta.grzanka@odn.kalisz.pl
południowa Wielkopolska
8 Nauczyciele plastyki SWS/08/01 Ewa Kowalczyk-Wiśniewska
ewakowal@op.pl
powiat kaliski
9 Myślenie wizualne w szkole SWS/09/01 Ewa Kowalczyk-Wiśniewska
ewakowal@op.pl
południowa Wielkopolska
10 Nauczyciele historii SWS/10/01 Piotr Molenda
piotr.molenda@odn.kalisz.pl
południowa Wielkopolska
11 Programowanie w szkole SWS/12/01 Wojciech Kos
wojciech.kos@odn.kalisz.pl
południowa Wielkopolska
12 Nauczyciele wychowania fizycznego SWS/13/01 Tomasz Kosiński
tomasz.doradca@interia.pl
powiat jarociński
13 Nauczyciele przedmiotów zawodowych SWS/14/01 Urszula Wierucka
ulawierucka@wp.pl
powiat kaliski
14 Uczeń w zespole rówieśniczym SWS/15/01 Agnieszka Ciekalska
agnieszka.ciekalska@odn.kalisz.pl
południowa Wielkopolska
15 Pedagodzy południowej Wielkopolski SWS/16/01 Sylwia Melka
sylwia.melka@odn.kalisz.pl
południowa Wielkopolska
Szczegółowe informacje i rejestracja w ISOSie
Close Menu