Sieci

Sieci współpracy i samokształcenia

dla nauczycieli, dyrektorów szkół i placówek oświatowych

Lp. Nazwa sieci Symbol w ISOS Nazwisko koordynatora Obszar działań
1 Nauczyciele wychowania przedszkolnego SWS/01/01 Danuta Grzanka
danuta.grzanka@odn.kalisz.pl
południowa Wielkopolska
2 Nauczyciele wychowania przedszkolnego Miasta i Gminy Jarocin SWS/02/01 Beata Włoch
beatawloch@poczta.onet.pl
miasto i gmina Jarocin
3 Edukacja wczesnoszkolna – powiat kaliski SWS/03/01 Małgorzata Kraszkiewicz
mada135@wp.pl
powiat kaliski
4 Lektury w zreformowanej szkole podstawowej SWS/04/01 Małgorzata Juda-Mieloch
malgorzata.judamieloch@odn.kalisz.pl
południowa Wielkopolska
5 Poloniści powiatu jarocińskiego SWS/05/01 Beata Udzik
b_udzik@poczta.fm
powiat jarocińskiszkoły ponadgimnazjalne
6 Nauczyciele plastyki SWS/06/01 Ewa Kowalczyk-Wiśniewska
ewakowal@op.pl
powiat kaliski
7 Myślenie wizualne w szkole SWS/07/01 Ewa Kowalczyk-Wiśniewska
ewakowal@op.pl
południowa Wielkopolska
8 Nauczyciele historii SWS/08/01 Piotr Molenda
piotr.molenda@odn.kalisz.pl
południowa Wielkopolska
9 Nauczyciele geografii SWS/09/01 Anna Bobińska
anna.bobinska@odn.kalisz.pl
południowa Wielkopolska
10 Nauczyciele podstaw przedsiębiorczości i przedmiotów ekonomicznych SWS/10/01 Anna Bobińska
anna.bobinska@odn.kalisz.pl
południowa Wielkopolska
11 Informatyka w szkole SWS/11/01 Wojciech Kos
wojciech.kos@odn.kalisz.pl
południowa Wielkopolska
12 Nauczyciele wychowania fizycznego powiatu jarocińskiego SWS/12/01 Tomasz Kosiński
tomasz.doradca@interia.pl
powiat jarociński
13 Doradztwo zawodowe w szkole SWS/13/01 Sylwia Zimoch
sylwia.zimoch@odn.kalisz.pl
południowa Wielkopolska
14 Nauczyciele przedmiotów zawodowych SWS/14/01 Urszula Wierucka
ulawierucka@wp.pl
powiat kaliski
15 Uczeń w zespole rówieśniczym SWS/15/01 Agnieszka Ciekalska
agnieszka.ciekalska@odn.kalisz.pl
południowa Wielkopolska
16 Pedagodzy południowej Wielkopolski SWS/16/01 Sylwia Melka
sylwia.melka@odn.kalisz.pl
południowa Wielkopolska
17 Coaching w pracy pedagoga szkolnego SWS/17/01 Sylwia Melka
sylwia.melka@odn.kalisz.pl
południowa Wielkopolska
18 Nauczyciele języka angielskiego SWS/18/01 Agnieszka Ewiak
agnieszka.ewiak@odn.kalisz.pl
południowa Wielkopolska
Szczegółowe informacje i rejestracja w ISOSie
Close Menu